-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14397
  • Ми, як лізингова компанія BEST LEASING з гордістю повідомляємо про отримання важливого Гранту від Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору», завдяки якому у нас з’явилась можливість надавати особливі умови фінансового лізингу мікро-, малим і середнім підприємствам (ММСП), які постраждали від війни, перемістили свої виробничі потужності в інші регіони України і продовжують відновлювати бізнес, також для підприємств, власниками/керівниками яких є жінки, компаніям і ФОПам, які збільшуючи обсяги своєї діяльності, вносять вагомий вклад у відновлення нашої країни та підтримки її критичних галузей.
  • Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами гранту BEST LEASING в рамках діяльності USAID з реформування фінансового сектору.
  • Підтримка бізнесу в умовах кризи завжди є нашим пріоритетом. Ми розуміємо, що багато невеликих підприємств зіткнулися з економічними труднощами, відсутністю доступу до фінансування основних засобів і ми готові допомогти успішно подолати вам цей шлях відновлення.
  • Завдяки підтримці USAID наші фахівці розробили гнучку лізингову програму, яка допомагає заощадити 30%, включає індивідуальний аванс і строк фінансового лізингу до 24 місяців та надання рішення щодо фінансування протягом 30 хвилин.
  • Ми запрошуємо мікро-, малі і середні підприємства (ММСП), які потребують підтримки, звернутися до нас та дізнатися про наші спеціальні умови фінансового лізингу. Наша мета – допомогти вам відновити бізнес та продовжити розвиток у ці непрості часи.
  • Залиште заявку вже сьогодні https://bestleasing.com.ua/lizing-best-benefits/ і давайте разом створювати більш стійке майбутнє для вас і вашого підприємства, і для України!
  • Ми пишаємось можливістю сприяти відновленню малого бізнесу, і цей Грант дає нам можливість робити це з ще більшою силою та рішучістю.

Про компанію:

BEST LEASING – це сучасна лізингова компанія, яка існує вже 18 років, є однією з лідерів надання лізингу авто та техніки з представництвами по всій Україні. Компанія постійно вдосконалюється, тим самим надаючи інноваційні та індивідуальні рішення для фінансування.
Головними перевагами є:
✅ Гнучкі умови лізингу, які відповідають потребам Клієнта
✅ Широкий вибір автомобілів та техніки різних марок і моделей
✅ Швидка обробка заявок і широка мережа партнерів
✅ Професійний сервіс та підтримка досвідченою командою
BEST LEASING – Ваш надійний Партнер🇺🇦

 

 

 

 

/* */