-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
10803

Шановні Клієнти!

З розумінням ставимося до ситуації в країні у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану. Сподіваємось що Ви та Ваші родини в безпеці! Ми робимо все можливе, щоб підтримати Вас у ці непрості для нас часи. Всі співробітники та наша Компанія працюють 24/7 та знаходяться на постійному зв’язку з Вами!

На жаль, багато громадян України, а також українських підприємств вже понесли втрати та пошкодження майна. Тому для Клієнтів підготували короткий алгоритм дій у разі пошкодження або знищення об’єкту лізингу внаслідок воєнних дій:

Важливо: Зафіксувати пошкодження/знищення об’єкту лізингу !

  • Обов’язково зберігайте документи на пошкоджений або втрачений об’єкт лізингу зокрема – технічний паспорт (свідоцтво про реєстрацію).  За можливості — зробіть з них копії.
  • Викликайте працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцію для складення відповідного акту, отримайте копії документів.
  • Свідки в такій ситуації — люди важливі, тому, зафіксуйте їх письмові пояснення, зафіксуйте їх контактні дані (ПІБ, номери телефонів, електронної пошти, контакти в месенджерах тощо).
  • Самостійно зробіть якісні фото- та відеофіксацію пошкоджень, а за наявності — збирайте та зберігайте статті, фото та відео ЗМІ щодо відповідних фактів. Важливо: потрібно зафіксувати на фото/відео VIN-код або табличку із заводськими номерами.
  • Напишіть заяву в поліцію про відкриття кримінального провадження за фактом пошкодження/втрати об’єкта лізингу. Отримайте витяг з державного реєстру досудового розслідування про відкриття кримінального провадження. До уваги: заяву про відкриття кримінального провадження можна подати в будь-якому місці, а не тільки за місцем пошкодження/знищення об’єкта лізингу.
  • У разі можливості отримайте висновок щодо оцінки вартості об’єкта лізингу після пошкодження.
  • Зареєструйте випадок на сайті «росія заплатить» https://damaged.in.ua/
  • Зверніться до вашого персонального менеджера або за телефоном гарячої лінії (044) 499 8 399 та надайте всю необхідну інформацію та документи про вказаний випадок.
  • Підготуйте та надішліть в ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» необхідні документи, перелік яких ви можете дізнатись у вашого персонального менеджера або менеджера вашого регіону (Контакти компанії – https://bestleasing.com.ua/kontaktna-informacziya/)

Бережіть себе!
Слава Україні!

/* */