-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

VAB Лізинг і далі дотримується принципів соціальної активності та продовжує дарувати радість! Минулого тижня VAB Лізинг надала благодійну допомогу у вигляді мобільних інтернет-камер тим, хто дійсно їх потребує!

«Ми раді, що маємо можливість не лише налагоджувати взаємовигідні фінансові відносини з нашими Клієнтами та партнерами, але й безкорисно допомагати тим, хто, дійсно, цього потребує.

VAB Лізинг допомогла забезпечити комплектність класів інформатики та облаштувати робочі місця:

– Деснянській соціальній службі м. Києва;

– школі-інтернату №11 для дітей з ослабленим зором;

– притулку для неповнолітніх;

– Товариству багатодітних сімей “ШАНС”

– санаторній школі-інтернату №19 для дітей хворих на скаліоз.

Зробити це ми змогли завдяки волонтерам громадської організації «ІНТЕГРУМ», яким і були передані 70 одиниць мобільних інтернет-камер» – зазначає Генеральний директор VAB Лізинг, Людмила Золотарьова.

VAB Лізинг впевнена, що тільки всі разом ми зможемо змінити наше життя на краще і зовсім не потрібно чекати, що хтось прийде і зробить все за нас. VAB Лізинг закликає всіх бути небайдужими та не залишати без уваги тих, хто чекає на нашу підтримку!

Довідкова інформація 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */