-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

В середу, 8 червня 2016 року, за підтримки та організації Київського національного торговельного-економічного університету та Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу відбувся міжнародний круглий стіл на тему: «РЕГУЛЮВАННЯ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ДИСБАЛАНСІВ» в якому в тому числі взяла участь Компанія VAB Лізинг.

Проведення даного круглого столу було обумовлене необхідністю обговорення нової парадигми регулювання ринку фінансових послуг як реакції на глобальні дисбаланси.

  • регулювання банківського, інвестиційного та небанківського кредитного секторів фінансового ринку в ЄС та Україні;В ході проведення круглого столу були обговоренні наступні питання та шляхи їх вирішення:
  • фінансова стабільність банків: інструменти регулювання капіталу, ліквідності та кредитного ризику;
  • монетарна політика та валютна лібералізація в Україні

«Рада відзначити, що в умовах нестабільної ситуації в країні, науковці Київського національного торговельно-економічного університету та інші доповідачі  знайшли влучні слова, котрими змогли донести актуальність і нагальність проведення такого Круглого столу до всіх присутніх та спільноти на належному рівні» – зазначає Золотарьова Людмила, Генеральний директор VAB Лізинг.

VAB Лізинг й надалі буде з задоволенням приймати участь у подібних заходах, поширених на популяризацію лізингу в країні серед молоді, як у якості майбутніх споживачів даної послуги, так і майбутніх спеціалістів цієї галузі!

 

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */