-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1854

VAB Лізинг стане учасником п’ятої Міжнародної конференції «Лізинг в Україні: нові виклики та можливості», котра проходитиме 12-13 квітня у Львові. Конференцію проводить Асоціація «Українське об’єднання Лізингодавців» спільно з Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору.

Серед доповідачів Конференції будуть міжнародні експерти з країн Європи, представники Leaseurope (Європейська федерація лізингових асоціацій), представники провідних європейських фінансових груп, а також депутати Верховної Ради, представники профільних міністерств, Національного Банку України, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, представники інших державних установ, лізингових компаній, комерційних банків та засобів масової інформації.

Напрямки обговорень на конференції будуть такі:

  • Макроекономіка та ринок лізингу;
  • Лізинг в Україні: регулювання та новації;
  • Фінансовий лізинг: сучасний стан та перспективи;
  • Можливості та перспективи автопрокату в Україні;
  • Співпраця лізингових компаній та агровиробників
  • Автолізинг та прокат;
  • Нові сфери, нові клієнти: перспективи та ризики.

Конференція буде корисною для тих, хто хоче реалізовувати більший обсяг транспортних засобів шляхом фінансування їх через сучасний фінансовий інструмент, котрим ефективно користуються у світі та хоче дізнатись більше щодо перспектив розвитку нових напрямів – лізингу нерухомості в Україні

Конференція ще й для тих, хто бажає рухатись в ногу з часом і користуватись  не просто залученими грошима, а, всім спектром додаткових послуг! Для тих, хто цінує свій час і знає його вартість! Для тих, хто хоче жити комфортно вже зараз і не чекати кращих часів!

Тож тема фінансування лізингу транспорту в Україні, та світовий досвід такого фінансування,  буде однією з провідних на Конференції.

Всі деталі конференції, Програму та перелік спікерів Ви знайдете на цій веб-сторінці –http://conference.uul.com.ua/.

Не встигаєте прийняти участь у Конференції, однак впізнали себе серед тих на кого вона спрямована?! Не хвилюйтесь, VAB Лізинг подбала про Вас та з радістю відповість на всі запитання, і надасть вичерпну консультацію з приводу фінансування транспортних засобів в лізинг! Для цього лише відправте повідомлення з темою «Дізнатись більше» на електронну пошту info@bestleasing.com.ua або на номер 067 405 35 13 та очікуйте на відповідь представника VAB Лізинг найближчим часом.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */