-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

З 7 по 10 червня 2017 року на території НК «Експоцентр Україна» відбудеться ХХІХ Міжнародна Агропромислова виставка АГРО-2017. VAB Лізинг прийме участь разом за надійним постачальником насосних станцій та комплексних систем водозабезпечення NRGGroup.

В рамках виставки VAB Лізинг презентує оновлені умови спеціалізованої програми Лізинг АГРО, яка направлена на задоволення потреб у фінансуванні аграріїв.

«З метою розширення можливостей фінансування індивідуальних потреб аграріїв ми вдосконалили сезонні графіки платежів, змінили витрати на страхування на безвідсоткову розстрочку та зробили систему оцінки потенційних Клієнтів більш лояльною», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«Також, для всіх відвідувачів виставки АГРО 2017, які нададуть заявку на послуги лізингу протягом виставки чекає спеціальна знижка 5% на послуги Компанії. Отже, чекаємо Вас на стенді NRG Group та VAB Лізинг, де кожен зможе отримати безліч корисної інформації, цікавих презентацій та звичайно смачних гостинців!», – додає Людмила Золотарьова.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів, trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */