-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399
0

 25 жовтня 2017 року VAB Лізинг затвердила поліпшення умов для Клієнтів!

25 жовтня 2017 року VAB Лізинг знизила умови для Клієнтів, а саме – зменшений розмір початкового внеску для фізичних осіб на 10%, а також значно знижена ставка подорожчання, як для юридичних, так і для фізичних осіб.

«Таким чином наші Клієнти, при покупці авто вартістю, наприклад, 500 000 грн., можуть заощадити близько 8% на виплату винагороди Лізингодавцю за весь термін лізингу, що дорівнює економії порядку 625 гривень щомісяця. Та й початковий внесок зменшений на прикладі даного авто на 50 000 грн. При цьому хочу відзначити, що якість послуги лізингу ми навпаки підвищуємо!» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Клієнт має право сам вибрати – платити йому менше і пустити зекономлені гроші в оборот або купити на них тур в ТайландJ, або отримати на цю ж вартість додатковий сервіс для подальшої економії свого часу і вирішення питань, пов’язаних з обслуговуванням авто, компанією VAB Лізинг.

 «А які послуги я можу отримати на додатково зекономлені 625 гривень щомісяця?» – це те питання, яке зараз виникло у більшості людей, котрі прочитали текст вище.

«Ми надаємо лізинг в його класичному вигляді, до якого звикли в Європі і Америці, коли Клієнт отримує не тільки кошти на покупку автомобіля, але і перелік послуг з його обслуговування. Так, на ті ж 625 гривень, які Клієнт заощадив за рахунок значного поліпшення умов фінансування компанією VAB Лізинг, він може придбати базовий сервісний пакет» – відповідає Людмила Золотарьова.

Базовий сервісний пакет включає в себе:

  • Покупку шин Клієнту лізинговою компанією
  • Сезонну заміну покришок
  • Зберігання шин
  • Проведення регламентних ТО
  • Технічний асистанс (безкоштовне підвезення палива, безкоштовний евакуатор при поломці, або ДТП авто, безкоштовний підзаряд акумулятора, заміна колеса та ін. послуги)

Розширений сервісний пакет може містити в собі будь-яку послугу за бажанням Клієнта – починаючи від додавання в нього безлімітного паркувального талона на весь термін лізингу, закінчуючи особистим водієм разом з придбаним в лізинг авто!

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */