-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Розпорядженням Нацкомфінпослуг від 20 квітня 2017 року №1208 прийнято рішення щодо видачі безстрокової ліцензії на надання послуг з фінансового лізингу VAB Лізинг.

VAB Лізинг стала однією з перших серед українських лізингових компаній, яка, на виконання вимог Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) – затверджених постановою КМУ від 07 грудня 2016 року №913, отримала безстрокову Ліцензію на надання послуг з фінансового лізингу.

«Наша Компанія веде свою діяльність виключно в рамках правового поля та відповідає усім вимогам українського законодавства. Зміни, які запроваджені в Ліцензійних умовах, направлені на зміцнення прозорості та відкритості в діяльності лізингових компаній, а також на посилення захисту прав Лізингоодержувачів, як споживачів цієї фінансової послуги», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«VAB Лізинг, як і завжди, пропонує своїм Клієнтам вигідні та прозорі умови фінансування, а лізингові програми в рамках партнерства з автовиробниками перетворюють придбання нового автомобіля не лише на задоволення, а й на вигідне капіталовкладення», – додає експерт.

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів, trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */