-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1818

Піклуючись про своїх Клієнтів, партнерів, співробітників і всіх автомобілістів, компанія VAB Лізинг нагадує про необхідність заміни на автомобілях літньої гуми на зимову в термін до 15.11.18 року, а також не забувайте стежити за температурою!

Експлуатація літньої гуми в момент, коли середньодобовий температурний показник менше 7 градусів тепла, призводить до того, що вона, практично, не виконує свої функції належним чином і може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. В такому випадку страхова компанія може не визнати подію страховою, і відмовити у виплаті страхового відшкодування, якщо умови договору страхування в частині заміни літньої гуми на зимову не виконуються.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі, якщо Ви не є клієнтом VAB Лізинг, термін заміни літньої гуми на зимову встановлює Страхова компанія, в якій застрахований Ваш автомобіль.

Компанія VAB Лізинг завжди прагне зробити послугу лізингу більш якісною і комфортною для Вас – ми піклуємось не тільки про Ваш автомобіль!

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */