-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Вперше в Україні, за участі лізингової компанії VAB ЛІЗИНГ, з 10 по 12 червня відбудеться ПЕРША МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ PLUGIN UKRAINE!Підключайтесь, ми чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2Б, виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».

Виставка PLUGIN UKRAINE представить електромобілі, електромотоцикли, електровелосипеди, мопеди, скутери, зарядні станції, програми лізингу електромобілів відVAB ЛІЗИНГ.

Серед авто імен, котрі будуть презентовані на виставці – Tesla, Nissan Leaf, BMW i3, Ford, Mercedes-Benz, Nissan ENV 200, Synchronous, Volkswagen, ElectricEnduroAdrenaline, ElectricEnduroStayer, Gocycle, Prophete, Rex, SkautU1, SkautU2, LEOPARD, KOALA, Fitrider, Carbonrider та ін.

Оцінити абсолютно нову манеру їзди – рівномірну, тиху, динамічну і захоплюючу – можна буде на тест-драйвах, які будуть проходити на відкритій площадці виставкового центру в усі дні Plug-In Ukrainе!

А після того, як Ви з першого погляду закохаєтесь в котрийсь з електромобілів – ми чекатимемо Вас для надання найкращих умов фінансування електромобілів в лізинг від VABЛІЗИНГ. Знайти нас буде легко – наші менеджери завжди привітні та усміхнені – Ви одразу їх впізнаєте (а також див. схему).

 

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */