-->

Зв'яжіться з нами

(044) 359 0 399
4454

В період з 18 лютого до 30 листопада 2020 року тривала акція “Працюй з BEST, відпочивай THE BEST”. В акції могли взяти участь партнери компанії Best Leasing з усіх міст України, які придбали автомобіль чи техніку в лізинг для своїх Клієнтів. Головним призом Акції компанія оголосила Подорож до сонячного Єгипту на двох на 7 ночей (Сертифікат на суму 40 тисяч гривень).

Для того, щоб стати учасником Акції, потрібно було виконати прості правила:

  1. Пройти реєстрацію на сайті https://bestleasing.com.ua/best_vacation перед початком подачі заявок на лізинг.
  2. Подати заявку на предмет лізингу по Клієнту. Кожна заявка на лізинг – це шанс на перемогу. 
  3. Підписати договір фінансового лізингу з Клієнтом, згідно з яким подано заявку на лізинг Партнером, та отримати від Клієнта авансовий платіж в повному обсязі (при цьому дата відвантаження предмету лізингу не бралася до уваги та не впливала на участь в акції).

10 грудня 2020 року підбили підсумки акції та визначили переможців. Розіграш призів відбувся у прямому ефірі з Києва з трансляцією в соціальній мережі FACEBOOK. Переможців визначали Генеральний директор компанії Best Leasing Золотарьова Людмила Семенівна та запрошений незалежний спостерігач за прозорістю визначення переможців – Радник з розвитку ринку фінансового лізингу, Проєкт USAID Трансформація Фінансового Сектору, Педос Наталія. Призи розіграно публічно випадковим способом за допомогою лототрону серед усіх учасників. Отже, переможці акції та призи:

  1. Кучма Юрій отримує головний приз Подорож до Єгипту на двох на 7 ночей (Сертифікат на суму 40 000 гривень, який можна використати до 1 липня 2021 року)! До речі, переможець уже отримав приз та вирушив у подорож 16 грудня!
  2. Федишин Віталій, Соснина Світлана отримують додаткові призи-сюрпризи планшети Lenovo!

“Наша команда, партнери – ми всі з вами вже є переможцями, адже допомагаємо здійснювати мрії наших клієнтів. Ми раді, що навколо нас стає ще більше щасливих людей, які нарешті придбали бажане авто”, – зазначила Золотарьова Людмила, Генеральний директор Best Leasing.

Компанія вітає переможців та дякує всім партнерам за участь в Акції “Працюй з BEST, відпочивай THE BEST”! Попереду – нові акції та чудові подарунки!

/* */