-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
10803

Шановні Клієнти! 

З розумінням ставимося до ситуації в країні у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану. Сподіваємось Ви та Ваші родини в безпеці! Ми робимо все можливе, щоб підтримати Вас у ці непрості для нас часи. Всі співробітники та компанія працюють віддалено 24/7 та знаходяться на постійному зв’язку з Вами!

Однією зі складових частин подолання агресії та нашої перемоги є належне та своєчасне виконання господарських обов’язків за укладеними договорами. Вдячні за кожну сплачену своєму контрагенту гривню – це крок у підтриманні стабільності, та можливість контрагенту забезпечити підтримання своєї господарської діяльності та збереження робочих місць, виконання зобов’язань перед своїми кредиторами,  можливість сплатити до бюджетів усіх рівнів податки, збори та інші обов’язкові державні платежі. Відтак ми підтримуємо свою державу, Збройні Сили України та інших захисників Батьківщини!

Ми продовжуємо адаптуватися до теперішньої ситуації та розробили для вас варіанти спеціальних умов оплат платежів: 

  • 1й варіант —  при сплаті платежів наперед, тобто швидше графіка
    Комісія за дострокове погашення буде відсутня, а графік перераховується в сторону зниження!
  • 2й варіант — при сплаті платежів згідно графіка
    Списання всіх наявних штрафів, які були накоплені на поточну дату (окрім компенсації вартості коштів за час існування прострочки)

Закликаємо спільними зусиллями робити вклад до підтримання фінансової системи України та шляху до Перемоги!
Бо разом ми — сила!

/* */