-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Коли плануєш придбати автомобіль, то вивчаєш безліч нюансів, характеристик та особливостей майбутнього залізного коня. Не виключення й спосіб придбання власного авто, це може бути купівля за 100% вартості, кредит або послуга лізингу.

І от коли вагання йдуть у виборі фінансового продукту, виборі між кредитом та лізингом, часто згадується процес вибору того, як провести відпустку. Обрати «економний варіант» та поїхати на українське узбережжя Чорного або Азовського моря, а потім на кожному кроці стикатися з додатковими витратами, та, підсумувавши всі витрати, отримати не такий вже й «кономний варіант». Або сплатити на старті дещо більшу вартість путівки та отримати пакет ALL INCLUSIVE, а під час відпустки просто відпочивати, насолоджуватись теплим морем  та якісним сервісом!

Ось тому VAB Leasing пропонує всім своїм Клієнтам відчути на собі переваги програми «Leasing: ALL INCLUSIVE». Всі послуги та витрати, які пов’язані з комфортним використанням автомобіля, вже включені до щомісячних платежів і не будуть неприємною несподіванкою для Лізингоодержувача.

«Ми постійно працюємо над розширенням послуг для Клієнтів, і нині раді повідомити, що в рамках всіх нових договорів лізингу VAB Leasing пропонує абсолютно безкоштовно скористатися підмінним автомобілем у разі настання ДТП», – зауважила Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Leasing.

VAB Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */