-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Відтепер кожен Клієнт може скористатися однією із спеціальних пропозицій:

0% річних в гривні на всі автомобілі Toyota на 1 рік!

0% річних на легендарну Toyota Camry на 3 роки!

 

VAB Лізинг пропонує всім Клієнтам скористатися новою пропозицією лізингу автомобілів Toyota – 0% річних в гривні на 1 рік! А на легендарнуToyota Camry – 0% річних на 1 рік з авансом лише 20%, або під 0% річних на 3 роки з авансом 50%!

На додачу, в рамках програми Лізинг ШВИДКИЙ рішення про укладання договору лізингу приймається всього за 2 години, і надається для цього лише паспорт і код.

«Спеціальні програми, в рамках яких відсоткова ставка для Клієнта мінімальна або взагалі дорівнює 0% річних вже підтвердили свою ефективність. Тому ми і надалі будемо розвивати цей напрямок і вже сьогодні пропонуємо скористуватися новими умовами лізингу автомобілів Toyota», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Leasing.

«Лізинг, як фінансовий інструмент, дуже гнучкий та дозволяє задовольнити практично будь-які потреби щодо придбання автомобіля. Тому можливість низького авансу в 20%, терміну лізингу до 5 років, різні програми страхування та сервісного супроводу надають варіанти договори лізингу від найбільш дешевого до найбільш наповненого з точки зору сервісних послуг,» – зазначає Людмила Золотарьова.

В цілому будь-який автомобіль Toyota можна придбати в лізинг з мінімальним авансом від 20% від вартості автомобіля та на термін до 5 років.

VAB Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів,trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */