-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Трактори нові та з пробігом в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Massey Ferguson 8737S

8737S

Massey Ferguson

6 625 718 грн

Вартість трактору

137 184 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Сlaas Axion 950

950

Сlaas Axion

7 090 137 грн

Вартість трактору

146 738 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
New Holland T8.410 З ПРОБІГОМ

T8.410 З ПРОБІГОМ

New Holland

2 782 503 грн

Вартість трактору

58 136 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
John Deere 8335 R З ПРОБІГОМ

8335 R З ПРОБІГОМ

John Deere

5 101 255 грн

Вартість трактору

105 833 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки. В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНИЙ ТРАКТОР?

Необхідний трактор з авансом від 0%* точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Трактори в лізинг

Купівля трактора в лізинг в Україні

Потрібна техніка для компанії або персонального користування? Звернувшись в компанію Best Leasing, ви отримуєте можливість придбати саме ту модель, яка підходить під специфіку вашого бізнесу без істотного початкового виведення коштів з обороту.

Купуючи трактор в лізинг, ви, як фізична або юридична особа позбавляєте себе від підписання цілого пакету документів (купівлі-продажу, реєстрації, страхування транспортного засобу), адже для укладення угоди потрібно підписати 1 Договір з Best Leasing. Перед тим, як зробити покупку, визначитеся з необхідною моделлю конкретно під ваші цілі: зверніть увагу на тип колісної бази, потужність двигуна, можливість використання додаткового обладнання. Спеціалісти нашої компанії нададуть найефективніші фінансові рішення в короткі терміни й за простою процедурою. З огляду на спеціальні пропозиції дилерів, можете розглянути різні програми фінансування і підібрати сільськогосподарську техніку за ексклюзивними умовами партнерських програм спільно з Best Leasing.

Як оформити лізинг на трактор?

 1. Підпишіть Договір і внесіть аванс від 0%* загальної вартості об’єкта, щоб він перейшов у ваше розпорядження. Експлуатуючи транспортний засіб, ви вже будете отримувати прибуток і розвивати бізнес.
 2. Решту суми оплачуйте за узгодженим графіком. Щомісячні платежі включають вартість сільгосптехніки, реєстрацію, страхування, сплату податків. Є можливість оформити індивідуальний графік погашення, який враховує сезонність вашої діяльності.
 3. З оплатою останнього платежу зможете переоформити сільськогосподарську машину на себе або, за бажанням, на третю особу.
 4. Умови покупки передбачають відсоткову ставку від 0,01% в гривні з терміном виплат до 5 років.
 5. Отримати рішення щодо фінансування дуже просто: заповніть коротку заявку на сайті й відповідь надійде на вказану електронну пошту протягом 30 хвилин.
 6. Таким чином, з мінімальними початковими витратами оновлюєте парк сільгосптехніки й оплачуєте частинами коштом прибутку від її використання.

Переваги лізингу Тракторів для фізичних та юридичних осіб

 1. Для отримання фінансування не потрібно вносити додаткових застав.
 2. Придбана техніка залишається власністю Best Leasing (до виплати останнього платежу). Тому маєте право не платити податок на майно. На придбаний трактор в лізинг не можна накласти арешт, — ще один плюс взяти фінансування на техніку.
 3. Лізингові платежі відносяться на витрати виробництва, тобто ви не платите з них податок на прибуток і можете зменшити податкове навантаження.
 4. Потрібна мінімальна участь в оформленні покупки, — всього лиш надайте не більше 8 документів. Всі подальші переговори з продавцями, паперові клопоти на себе беремо ми, а ви концентруєтеся на більш важливих завданнях, пов’язаних з основною діяльністю.
 5. Можете вибрати будь-яку модель тракторів під свої цілі, розглядайте самохідну чи навісну техніку. Якщо не вистачає знань і не впевнені в правильності вибору, спеціалісти допоможуть підібрати оптимальний варіант, враховуючи ваші фінансові можливості й технічні побажання до транспортного засобу. Купуючи б у трактор в лізинг або новий від Best Leasing, ви точно залишитеся задоволені як самою покупкою, так і обслуговуванням.
 6. Купити міні трактор в лізинг в Україні буде відмінним варіантом, якщо для вас в пріоритеті раціональний розподіл бюджету. Ми надаємо готове рішення, а ви залишаєте вільні кошти для реалізації інших інвестиційних проєктів.

Залишилися питання?

/* */