-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Комбайни нові та з пробігом в лізинг з авансом від 0%*

Подати заявку

Спеціальні пропозиції

Claas  Lexion 6700

Lexion 6700

Claas

9 230 940 грн

Вартість комбайну

190 774 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку
Case IH 6150

IH 6150

Case

7 746 300 грн

Вартість комбайну

160 235 грн

Щомісячний платіж

Подати заявку

Щомісячний платіж розрахований на умовах аванс - 50%, термін - 3 роки . В платіж включені всі реєстраційні витрати і страхування КАСКО і ОСЦПВ.

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНИЙ КОМБАЙН?

Необхідний комбайн точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію у найкоротший термін.

Комбайни в лізинг

Як вигідно взяти комбайн в лізинг?

Якщо вирішили, що ваш бізнес потребує нову сільськогосподарську машину й шукаєте оптимальний спосіб її купити, розгляньте лізинг комбайна. Компанія Best Leasing завжди піклується про ваші фінанси, тому надасть найвигідніші рішення, з огляду на специфіку бізнесу і платоспроможність. Для початку виберіть конкретну модель сільськогосподарської техніки, орієнтуйтеся на обсяг робіт, енерговитрати, доступність запчастин. Спеціалісти допоможуть підібрати кращі варіанти, щоб ви були задоволені новим придбанням.

Кроки, щоб купити комбайн в лізинг в Україні

  1. Зверніться в офіційний дилерський центр, який локально найбільш підходить, — укласти угоду з Best Leasing зможете по всій країні.
  2. Підпишіть 1 документ — Договір лізингу, в якому прописані всі узгоджені умови, в тому числі й ціна, щоб купити комбайн.
  3. Щоб техніка перейшла в ваше повне розпорядження і ви почали отримувати дохід від виконуваних нею робіт, досить внести мінімальний аванс від 0%*.
  4. Сума, що залишилася, виплачується за щомісячним графіком терміном до 5 років. З огляду на сезонність сільськогосподарського бізнесу, є можливість розглянути індивідуальний графік платежів. Перегляньте всі варіанти виплат разом з фінансовим спеціалістом, щоб зупиниться на оптимальному для вашої компанії.
  5. Умови фінансування передбачають ставку від 0,01% в гривні для фізичних і юридичних осіб.

Комбайни в лізинг, які переваги?

  • Купити комбайни в лізинг вигідно, якщо хочете грамотно розподілити кошти. Адже велика частина вартості техніки, реєстрація, страхування включені й розподілені на щомісячні платежі, і ви не вилучаєте з обороту величезну суму грошей.
  • Машина буде належати Best Leasing до моменту внесення останнього платежу, а ви будете заробляти, орендуючи її. Після виплати всієї суми транспортний засіб можете переоформити на себе або, за бажанням, на третю особу.
  • Не доведеться довго чекати рішення щодо фінансування, адже ми розуміємо цінність часу в будь-якому бізнесі, в тому числі й сільгосп: заповніть заявку на сайті — відповідь надійде на зазначену електронну пошту через 30 хвилин.
  • Ви, як юридична особа, отримуєте податковий кредит на всю вартість покупки.

Залишилися питання?

/* */