-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1827

14 липня 2018 року на грандіозному сімейному святі – День кросоверів Peugeot, VAB Лізинг презентувала спеціальні умови за програмою Peugeot Leasing!

 Тільки при покупці автомобіля в лізинг з 11 липня 2018 року, додатково до спеціальних умов фінансування, діють ще й знижки на автомобіль до 5%!

«Завдяки оновленій пропозиції від VAB Лізинг, Ви можете не тільки заощадити до $ 2000. на вартості авто, але ще й отримати ряд додаткових сервісів, як в пакеті« ultra all inclusive»:

  • Ви приходите в автосалон за автомобілем, там же підписуєте договір лізингу і там же отримуєте ключі від уже зареєстрованого і застрахованого транспортного засобу!
  • Також Ви отримуєте безкоштовну допомогу на дорозі 24/7: підвезення палива, виїзний шиномонтаж, евакуатор, консьєрж-сервіс та інші послуги

Дана пропозиція діє на всі моделі автомобілів Peugeot, проте їх кількість на складі обмежена» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Тому, якщо Ви бажаєте зробити своє життя ще краще – заходьте і порахуйте скільки коштує Ваша комфортне життя вже сьогодні: https://bestleasing.com.ua/lizingovij-kalkulyator-novih-avto/

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */