-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Відбулася перша видача авто в лізинг новими представниками VAB Лізинг в Дніпрі.

 

Два тижні роботи нового представництва в Дніпрі і результати не змусили себе чекати – відбулася перша видача авто в лізинг новими представниками VAB Лізинг в регіоні.

«VAB Лізинг дякує за ефективне взаємовигідне співробітництво партнеру Сінгл-Мотор в Дніпрі і компанії Ровас Трейд за те, що вибрали нас в якості фінансового партнера.

Посмішка на обличчі Клієнта, розвиток його бізнесу, ніяких турбот по утриманню авто – це те заради чого VAB Лізинг працює для Вас!» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

З послугою лізингу від VAB Лізинг, Ви можете придбати автомобіль Renault зі ставкою 0% за умови внесення авансу в розмірі 60% від вартості авто і терміном лізингу на 1 рік! А для тих, кого цікавлять більш тривалі терміни фінансування та менший розмір авансового внеску – VAB Лізинг і Сінгл-Мотор також приготували вигідні пропозиції. Хочете дізнатися які – телефонуйте нам за номером 044 359 0 399 і дізнайтеся більше у свого персонального фінансового консультанта.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */