Renault Kangoo Z.E.

  • 1 091 900 грн - повна вартість, 15 693 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Renault Kangoo Z.E. в Києві і Україні

Обрана вами марка автомобіля це відмінний варіант як з точки зору ключових параметрів так і зовнішнього вигляду. Машина точно сподобається як молодим людям так і людям старшого віку, причиною чого є — популярність бренду та його підтверджена якість поряд з безпекою. Це одна із ключових особливостей цієї моделі авто, друга ж це його динаміка. Вона надасть можливість відчувати насолоду від їзди навіть не помічаючи наші дороги.

Renault Kangoo Z.E. — це те, що підійде безпосередньо вам

Вищезазначена модель представляє себе гідним представником модельного ряду машин марки. Відмінними перевагами варто розглядати присутність гарного рушія і надійної підвіски, до того ж не заважає звернути увагу на економію палива та ємний багажник, а це не виявиться зайвим по шляху. Ця модель авто буде чудовим вибором як заради мети подорожей в Україні, так і заради пересування по європі.

Як купити Renault Kangoo Z.E. в лізинг?

Першим ділом вам обов'язково необхідно запитати ціну на вподобану вам авто і перелік документів, котрі будуть потрібні щоб взяти в лізинг Renault Kangoo Z.E.. Після цього ви зможете вийти на зв'язок з нашими консультантами по телефону або ж поштою, як вам комфортніше, — детальніше подивіться на сторіночці наших контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих доступних цін та умов на покупку авто в Україні і Київі.