Renault Duster

  • 388 000 грн - повна вартість, 5 895 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Renault Duster в Києві і Україні

Вищезазначена марка машини це надійний варіант як з точки зору ключових характеристик так і якості. Автомобіль однозначно підійде і молодому поколінню так і дорослим, причиною того є — популярність бренду та його незаперечна якість на рівні з безпекою. Це одна із важливих особливостей цієї моделі авто, друга ж це його динаміка. Вона дасть можливість відчувати задоволення від руху навіть не помічаючи наші дороги.

Renault Duster — те, що потрібно як раз вам

Обрана вами модель представляє себе надійним прикладом модельного ряду авто марки. Гідностями є сенс вважати наявність гарного рушія і гарної підвіски, до того ж є сенс відзначити економію палива та кондиціонер, а це не стане зайвим по дорозі. Конкретна модель авто стане чудовим рішенням як для подорожей в Україні, так і заради пересування за межі держави.

Як купити Renault Duster в лізинг?

Спершу вам так чи інакше потрібно визначити ціну на вподобану вам машину і перелік паперів, які обов'язкові щоб потім взяти в лізинг Renault Duster. Після чого ви зможете вийти на зв'язок з нашими менеджерами зі смартфона або по email, як вам зручніше, — розгорнуто подивіться на сторіночці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, представляємо одні з самих кращих цін та умов на придбання авто в Україні і Київі.