Nissan Qashqai

  • 515 150 грн - повна вартість, 7 433 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Nissan Qashqai в Україні

Дана марка авто це гарний варіант як зі сторони технічних характеристик так і зовнішнього вигляду. Машина однозначно сподобається як молодому поколінню так і старшому поколінню, причиною чого є — визнання бренду та його достовірна якість разом з надійністю. Це одна із важливих особливостей цієї моделі машини, друга ж це його динаміка. Вона допоможе вам отримувати насолоду від поїздки навіть не беручи до уваги наші дороги.

Nissan Qashqai — саме те, що підійде безпосередньо вам

Обрана модель представляє себе гідним представником модельного ряду автомобілів марки. Перевагами можна розглядати наявність гарного двигуна і надійної підвіски, додатково варто звернути увагу на помірне вживання палива та звукоізоляція, а це не виявиться зайвим по шляху. Дана модель авто буде відмінним вибором як для поїздок в Україні, так і для поїздок по європі.

Як купити Nissan Qashqai по лізингу?

Першим ділом вам в будь-якому випадку варто запитати ціну на цікаву вам авто і перелік паперів, котрі обов'язкові для того щоб взяти в лізинг Nissan Qashqai. Після цього зв'яжіться з нашими консультантами зі смартфона або ж по електронній пошті, як вам комфортніше, — більш докладно подивіться на сторінці наших контактів. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих оптимальних цін та умов на купівлю автомобілів в Київі.