Fiat 500 X Cross

  • 599 900 грн - повна вартість, 9 227 грн - щомісячний платіж
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї
Обладнання
Про авто
Як купити?

Купити Fiat 500 X Cross в Київі

Дана марка авто це надійний вибір як з точки зору технічних характеристик так і комфорту. Авто напевно буде до вподоби як молодим людям так і людям старшого віку, причиною того є — визнання бренду та його підтверджена якість в одному ряду з безпекою. Це одна із основних деталей цієї моделі машини, друга ж це потужність. Вона дозволить вам відчувати насолоду від руху навіть не звертаючи уваги на українські дороги.

Fiat 500 X Cross — те, що необхідно саме вам

Ця модель представляє себе хорошим представником модельного ряду авто марки. Відмінностями є сенс розглядати наявність гарного рушія і гарної підвіски, до того ж є сенс звернути увагу на помірне вживання бензину та звукоізоляція, а це не стане перешкодою по шляху. Обрана вами модель автомобіля буде найкращим вибором як заради подорожей в Україні, але і для поїздок по європі.

Як купити Fiat 500 X Cross в лізинг?

Для початку вам так чи інакше слід запитати ціну на вподобану вам авто а також список паперів, що знадобляться для того щоб взяти в лізинг Fiat 500 X Cross. Після чого ви зможете вийти на зв'язок з нашими фахівцями по мобільному або ж через пошту, як вам комфортніше, — розгорнуто дивіться на сторінці контактної інформації. Ми — компанія Бест Лізинг, пропонуємо одні з самих вигідних цін та умов на покупку автомобілів в Київі.