-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Сьогодні суспільство представляє собою технологічно розвинене інформаційне середовище, яке прагне на кожному кроці полегшити своє буття. І не є дивним зміщення значної долі комунікацій між продавцями та покупцями на інтерактивний рівень, в т.ч. за допомогою мережі Internet.

VAB Leasing не є виключенням із правил сучасних технологій. Ми піклуємося про комфорт своїх Клієнтів, а тому намагаємося зробити для них отримання всієї інформації, консультації та подальше користування лізингом зручним, легким та швидким!

Відтепер для того, щоб отримати комерційну пропозицію не потрібно телефонувати менеджеру, їхати до дилерського центру або відвідувати центральний офіс компанії. Достатньо лише перейти за посиланням http://bestleasing.com.ua/rus/calculator/ і власноруч розрахувати найбільш зручний графік сплати лізингових платежів та отримати розрахунки на електронну пошту.

«На сьогодні компанія крокує в ногу з часом та передовими технологіями, і попереду ще багато нових зручних нововведень та послуг, що направленні на спрощення користування послугами лізингу від VAB Leasing», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Leasing.

VAB Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */