-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Напередодні Нового Року VAB Лізинг знизила вартість послуг з фінансування автомобілів Nissan за програмою Nissan Finance.

 

Напередодні Нового Року всі очікують на подарунки і VAB Лізинг разом з Ніссан Мотор Україна приготував їх для Вас.

Відтепер автомобілі Nissan стали ще доступнішими разом з програмою Nissan Finance, адже ставка фінансування починається з 0%!!! «Хіба це можливо?!» – запитаєте Ви. Звісно! Оплачуєте авансовий платіж у розмірі 60%, підписуєте договір лізингу на 1 рік і розкішний, екстравагантний, стильний і сучасний автомобіль Nissan вже Ваш!

І це ще не всі подарунки! Не маєте 60% вартості авто для внесення авансового платежу?! Не біда, адже мінімальний можливий аванс на купівлю автомобілю Nissan в лізинг починається всього з 20%!

Звісно ви можете купити автомобіль і за 100% вартості, а можете за ці 100% купити 5 авто в лізинг і направити їх на розвиток Вашого бізнесу. Якщо Ви юридична особа, то перелік переваг для Вас чималий:

  • оформлення лізингу без надання фінансової звітності.
  • отримання податкового кредиту на всю вартість автомобіля
  • лізингові платежі відносяться на валові витрати.
  • полегшення бюджетування за рахунок наявності узгодженого графіка платежів на весь термін лізингу.
  • відсутня необхідність створення автогосподарства.

Щодо фізичних осіб ми також потурбувалися і готові запропонувати:

  • мінімальні початкові витрати за рахунок безвідсоткової розстрочки на всі додаткові витрати з реєстрації, оформлення та страхування автомобіля.
  • фінансування за паспортом і кодом без довідки про доходи.
  • економію часу: реєстрація, страхування авто, врегулювання страхових випадків здійснюєVAB Лізинг.
  • фінансування в гривні без будь-яких валютних коригувань.
  • зручне планування – витрати на сервісне обслуговування автомобіля можуть включатися в щомісячні лізингові платежі.

 Зацікавились?! Обирайте зручні умови фінансування за програмою Nissan Finance та графік платежів у офіційних дилерів Nissan. Або телефонуйте до VAB Лізинг за номером 044 359 0 399 і Ваш персональний фінансовий консультант відповість на всі запитання.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */