-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Переваги лізингу для Вашої компанії  над купівлею авто в кредит.

У першу чергу потрібно відзначити, що лізинг в цілому має ряд переваг перед кредитом. Це і зручність в експлуатації автомобіля завдяки сервісній складовій, і простота оформлення, доступність і лояльність в оцінці Клієнта. А завдяки ексклюзивним партнерськими програмами з автовиробниками лізинг може бути ще й дешевше. Наприклад, VAB Лізинг є ексклюзивним партнером програм Renault Leasing, Nissan Finance програма лізингу, Peugeot leasing, Citroen Leasing, в рамках яких реальні ставки в гривні становлять від 3,9% річних. Погодьтесь, на сьогоднішній день це дуже доступні ставки.

– Наскільки активно Ви надаєте авто в лізинг сьогодні?

Ми не зупиняли фінансування нових Клієнтів у попередні кризові періоди, і зараз також фінансуємо нових Клієнтів. Що ж стосується активності, то зараз ринок продажу автомобілів в цілому не дуже активний і йде спад обсягів продажів. Також кількість реально працюючих лізингових компаній дуже маленька, що й обумовлює обмеженість доступу Клієнтів до фінансових інструментів, у тому числі і до лізингу.

– Чи користуються лізингові авто популярністю серед клієнтів? Як змінилася тенденція за останні півроку?

З кожним роком лізинг стає популярнішим і частка автомобілів куплених за допомогою лізингу постійно зростає. Так, у травні цього року частка продажів склала 7,1%. Але якщо говорити про абсолютні величини, то звичайно ж спостерігається спад продажів, як наслідок загального падіння продажів на авторинку.

– Умови надання авто в лізинг: термін, перший внесок, ставка, комісії, вимоги до клієнта.

В рамках ексклюзивних програм з автоімпортерами VAB Лізинг, як і раніше пропонує лізинг на строк до 7 років з мінімальними процентними ставками у гривні від 3,9% річних, та авансовий платіж складає всього 20%. При цьому всі платежі по реєстрації, сплату збору до Пенсійного фонду, страхування КАСКО і ЦВ та інші початкові витрати Клієнт отримує в безпроцентну розстрочку від VAB Лізинг.

-На Що варто звернути увагу при придбанні авто в лізинг? І чи можна заощадити? (Наприклад, варто звернути увагу на вартість КАСКО або не варто брати авто в лізинг більше, ніж на 2 роки і т.д).

Кожен Клієнт – це індивідуальність. Цим лізинг і вигідно відрізняється від кредиту, що дозволяє врахувати потреби кожного Клієнта. Значення економії для кожного своє. Для одного – це економія часу, в такому випадку Клієнт купує лізинг з повним сервісним пакетом. Для когось економія – це мінімальна підсумкова сума платежів, тоді слід звернути увагу на великий авансовий внесок і мінімальні терміни лізингу. Перевага лізингу в тому, що це зручне планування всіх витрат, пов’язаних з автомобілем і багато Клієнтів розглядають цю перевагу як економію, тому чітко спланована фіксована сума витрат дозволить уникнути непередбачених витрат у майбутньому.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */