-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

З 3 по 6 червня 2015 року відбулася XXVII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2015», яка по праву заслуговує всесвітнього визнання вже багато років.

Кілька років поспіль VAB Лізинг спільно зі своїми партнерами бере участь у виставці і допомагає учасникам підібрати необхідну техніку і умови фінансування, виходячи з потреб гостей цього заходу.

Варто відзначити, що з кожним роком зберігається позитивна динаміка росту і якості пропонованих послуг, збільшується кількість вітчизняних і зарубіжних учасників, у всіх галузях сільського господарства. А лізинг стає все більш популярним фінансовим інструментом для аграріїв.

Учасникам та гостям виставки «Агро-2015» були презентовані актуальні умови лізингу. На сьогоднішній день це: авансовий платіж від 35%, термін лізингу до 3 років і подорожчання в рік всього від 11%.

Нижче наведено актуальний розрахунок на трактор МТЗ 89.2:

С/х техникаТрактор МТЗ 89.2 (пр-ва Украина)
Стоимость с/х техники, ГРН480 000 грн.
Срок лизинга, мес.36
Аванс, ГРН168 000
Средний ежемесячный платеж, ГРН14 521

«Хотілося б відзначити, що, крім вартості нової техніки і вартості фінансування, в даному розрахунку вже враховані: страхування повне КАСКО і ЦВ (на весь термін лізингу), адміністрування страхових випадків і обов’язкові платежі по реєстрації об’єкта» – зазначає Володимир Руденко, директор з продажів VAB Лізинг.

Використання послуги лізингу при покупці техніки дозволяє аграріям:

  • платити мінімальний аванс, не виймаючи з обороту всю вартість;
  • отримувати податковий кредит на всю вартість техніки (-20% від вартості техніки)

І це ще не всі переваги, які стануть доступні у роботі з VAB Лізинг. Серед них і розстрочка на страхування на весь термін лізингу, можливість сезонного графіка платежів і багато іншого, згідно індивідуальних побажань, переваг і запитів Клієнтів.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам.

Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */