-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1718

У Києві відбувся Фестиваль спорту до Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який проходив на базі Плавального центру «Планета спорт» торгово-розважального комплексу «Мармелад».

Організатори заходу – Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», метою якого вже багато років поспіль є залучення дітей з інвалідністю до професійного спорту та надання їм можливостей для фізичного розвитку, за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила»» та громадської організації «Центр розвитку і реабілітації «Дар»».

Мета фестивалю: популяризувати плавання як один із найбільш прийнятних видів спорту для дітей і молоді з інвалідністю.

У спортивних змаганнях та естафетах взяли участь понад 40 дітей різних нозологій і вікової категорії. Підтримували та вболівали за юних учасників змагань понад 70 гостей, які допомагали створити атмосферу фестивалю незабутньою, по-родинному теплою і радісною!

«Ми не вперше, фінансово, підтримуємо заходи Міжнародного благодійного фонду «Волонтерське об’єднання «Крила»» і завжди робимо це з великим задоволенням. Допомога дітям з обмеженими можливостями та особливими потребами – це дуже важлива місія. Ми щасливі, що змогли долучитись до свята здоров’я та спорту.»,- сказала Людмила Золотарьова, генеральний директор компанії БЕСТ ЛІЗИНГ.

Програма фестивалю складалася з двох частин – святкової та спортивної. Під час святкової програми можна було взяти участь у бульбашковому шоу, відчути на собі красу аквагриму, поспілкуватися з зірковими гостями та насолодитися смаколиками та солодощами за солодким столом. Родзинкою фестивалю став великий святковий торт, прикрашений феєрверками, вогні яких створили в плавальному центрі атмосферу казки та допомогли зробити відкриття фестивалю більш урочистим.

Цілий день був сповнений радісними емоціями, незабутніми враженнями, цікавими зустрічами, відкриттями, знайомствами з професійними спортсменами та надихаючими подіями, які учасники фестивалю фільмували та намагалися відобразити у своїх світлинах.

Таким чином, захід засвідчив, що діти з інвалідністю потребують особливої уваги та сприяння у створенні умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до фізкультурно-спортивних та реабілітаційних заходів серед інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку.

Дякуємо всім партнерам, які долучились до свята спорту та сподіваємось, що в майбутньому таких спортивних заходів буде все більше та більше.

 

 

/* */