-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

На сьогоднішній день автовиробники всього світу щодня працюють над тим, щоб поліпшити якість і стандарти сфери електромобілів, а сам електромобіль – це вже не далека та неосяжна мрія, а сучасний стиль життя.

Мета BEST ЛІЗИНГ – зробити електромобілі доступним видом економічного та екологічного транспорту, втілити Вашу мрію про сучасний, надійний та динамічний автомобіль у життя. Для цього ми відкрили новий напрямок в роботі –фінансування електромобілів для придбання їх в лізинг!

Для тих, хто вже планує придбати собі електромобіль, наведемо розрахунок на прикладі найпопулярнішої моделі електрокару в Україні на сьогоднішній день:

«Якщо ж говорити про стандартні умови фінансування електромобілів від BEST Лізинг для фізичних та юридичних осіб, то це:

  • Індивідуальний підбір моделі електрокару та пошук найбільш привабливої ціни на ринку для подальшої реалізації авто у лізинг
  • Мінімальний аванс від 30%, якщо термін лізингу 12 місяців
  • Мінімальний аванс від 35%, якщо термін лізингу від 12 до 48 місяців
  • Одноразова комісія лізингової компанії 1,5%
  • Подорожчання автомобілю в рік від 15%» – зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор BEST Лізинг.

Для тих, хто ще вагається і не впевнений в перевагах електрокарів перед звичайними автомобілями, наведемо статистичні дані щодо кількості ввезених та зареєстрованих  електромобілів в Україну станом на 1 червня 2016 року.

Темпи зростання ринку електромобілів продовжують впевнено йти вгору. В Україну за січень-травень 2016 року було ввезено 822 електромобілі, а це на 12,5% більше, ніж за весь минулий рік. Про це свідчать дані Державної фіскальної служби, якими володіє Electrocars (www.electrocars.com.ua).

В цілому за цей період кількість розмитнених електричних авто збільшилися на 90,8%: з 905 до 1727 штук. Хоча до даної статистики потрапили, в тому числі, поки що не продані електромобілі, а також в ній немає переобладнаних в Україні авто, перспективи подальшого розвитку ринку електромобілів – видно не озброєним оком, як і динаміку розвитку даного ринку за останні 2 роки. Та це і не дивно, вважає BEST Лізинг, якщо згадати переваги електрокарів перед звичайними автомобілями:

  • ЕКОномічність – вартість 100 км пробігу на електриці, в рази менше, ніж на бензині.
  • Надійність – в електромобілях немає чому ламатись і виходити зі строюJ
  • ЕКОлогічність – відсутність шкідливих викидів у повітря.
  • Сучасно – зараз в моді люди, котрі знають ціну грошам і вміють ними розпоряджатись!

Довідкова інформація

BEST Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. BEST Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд BEST Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */