-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
9620

“ВEST Leasing” та Фонд розвитку підприємництва підписали Договір Про співробітництво за програмою “Доступний лізинг 5-7-9%”

16 грудня 2021 року відбувся пресбрифінг з нагоди підписання Договорів Держпрограми “Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%” з лізинговими компаніями. Компанія “BEST Leasing” – одна з перших трьох лізингових компаній в Україні підписала такий Договір з Фондом розвитку підприємництва. 

Нагадаємо, що Держпрограма «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента та Уряду України з метою розвитку малого й середнього бізнесу та сприяння створення нових робочих місць та підприємств.  

Відтепер, малі, в тому числі мікро та середні підприємства в Україні, діючі та новостворені (стартапи), зможуть отримати основні фонди або техніку в лізинг з невеликим розміром першочергового внеску. Держпрограма передбачає надання фінансової державної підтримки бізнесу шляхом часткової компенсації витрат на сплату винагороди за договорами фінансового лізингу до 5, 7 або 9 % річних у гривні.   

Компанія “BEST Leasing” пропонує вигідні умови фінансування легкових та вантажних транспортних засобів, сільгосптехніки, техніки спеціального призначення, обладнання та нерухомості за Держпрограмою для ФОП та юридичних осіб в Україні. Детальніше – на сторінці сайту.

/* */