-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
3677

20 липня 2020 року Корпорація УкрАВТО та  Best Leasing стали офіційними партнерами.

Корпорація УкрАВТО – це власник найбільшої мережі автосервісних    підприємств в Україні (у власності корпорації 60 автосервісних підприємств). Дилерські центри пропонують автомобільні новинки від виробників зі світовим ім’ям та багаторічною історією. За останні 10 років розвитку УкрАВТО більше 100 000 українців придбали автомобілі та здійснили свої мрії. 

На сьогоднішній день у автосалонах Корпорації можливо придбати легкові та вантажні автомобілі і, навіть, трактори. Серед брендів: Mercedes-Benz, Toyota, Kia, Chery, Chevrolet, Renault, Peugeot, Nissan, Maserati, Jeep, Opel, Smart, Ducati, ZAZ, LS Tractor.

 Відтепер придбання автомобілів  в мережі офіційних автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО стає ще простіше. Партнер Корпорації УкрАВТО, лізингова компанія Best Leasing, надає фінансування на покупку будь-якого автомобіля, представленого  в одному з офіційних дилерських центрів Корпорації УкрАВТО. 

«Ми раді, що до переліку наших українських партнерів приєдналася Українська Автомобільна Корпорація. Основними цілями співпраці Best Leasing з Корпорацією УкрАВТО є створення спеціальних умов фінансування на придбання автомобільної техніки всіх брендів, що офіційно представляє Корпорація УкрАВТО. Особлива увага надається швидкості, якості наданих послуг та комфорту для клієнтів. Саме тому передача авто власнику може відбуватися у будь-якому автосалоні Корпорації УкрАВТО по всій території України незалежно від того, в якому місті воно було придбано. Розгалужена мережа дилерських центрів Корпорації УкрАВТО (наразі 57 автосалонів в Україні) та представництв лізингової компанії дозволяють це зробити максимально комфортно», – наголосила Людмила Золотарьова, Генеральний директор Best Leasing.

Для клієнтів Корпорації УкрАВТО Best Leasing надає послуги з лізингу автомобілів за мінімальною або взагалі відсутньою річною ставкою (від 0%) для фізичних та юридичних осіб терміном до 5 років. Best Leasing доводить, що лізинг – це вигідно, і має на меті задовольнити потреби кожного клієнта. 

Позитивна динаміка розвитку Best Leasing та багаторічний досвід Української Автомобільної Корпорації роблять партнерство виграшним для усіх сторін та націлені на довгострокову співпрацю.

/* */