-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
3921

Компанія BEST Лізинг українська лізингова компанія, заснована 15 листопада 2005 року. Сьогодні BEST Лізинг святкує своє 15-річчя! За цей період укладено лізингові договори на загальну суму понад 3,9 млрд. грн та надано 5900 автомобілів та техніки в лізинг. Клієнтами лізингової компанії стали понад 2700 юридичних і фізичних осіб. Серед партнерів BEST Лізинг офіційні дилери та імпортери легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, будівельної та спецтехніки.

15-річний досвід у лізинговій сфері та досконале знання автомобілів і техніки дають компанії можливість пропонувати гнучкі лізингові програми з високим рівнем сервісу для задоволення фінансових потреб клієнтів. BEST Лізинг постійно створює нові та вдосконалює діючі партнерські програми з дилерами та імпортерами.

«Для BEST Лізинг кожен клієнт є важливим, і виправдання його очікувань від лізингу ставляться на перше місце. Ми живемо в світі, який стрімко змінюється, саме тому BEST Лізинг постійно покращує бізнес-процеси, адже клієнти цінують свій час та гроші. Сьогодні перший зворотній зв’язок з рішення щодо лізингу надається клієнтові протягом 30 хвилин після звернення, а вся процедура з оформлення техніки займає до 2 днів», наголошує Людмила Золотарьова, Генеральний директор BEST Лізинг.

Компанія BEST Лізинг за 15 років діяльності створила згуртовану команду досвідчених фахівців. Кожен працівник в роботі з клієнтами та партнерами дотримується норм моральної та професійної етики та залишається вірним принципам порядності у наданні послуги з лізингу.

BEST Лізинг лише на початку великого шляху, й історія компанії продовжується. Компанія націлена на подальший розвиток та зміцнення власних позицій на ринку. Позитивна динаміка розвитку лізингової галузі дає всі підстави для довгострокового планування.

/* */