-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
3675

Піклуючись про своїх клієнтів та партнерів, компанія Best Leasing нагадує про необхідність заміни на автомобілях літньої гуми на зимову. Звертаємо Вашу увагу, що в разі, якщо Ви не є клієнтом Best Leasing, термін заміни літньої гуми на зимову встановлює страхова компанія, в якій застрахований Ваш автомобіль.

Рекомендуємо стежити за температурою навколишнього середовища. Експлуатація літньої гуми в момент, коли середньодобовий температурний показник менше ніж 7 градусів тепла, призводить до того, що вона практично не виконує свої функції й може стати причиною дорожньо-транспортних пригод. Страхова компанія може не визнати подію страховою і відмовити у виплаті страхового відшкодування, якщо умови договору страхування в частині заміни літньої гуми на зимову не виконуються. Також відзначимо, що необхідно повністю «перевзувати» автомобіль, тобто міняти гуму на зимову на всіх чотирьох колесах. 

Пам’ятайте, що зимові шини це запорука ефективної роботи гальмівної системи на мокрому, слизькому асфальті. Компанія Best Leasing завжди прагне зробити послугу лізингу більш якісною та комфортною, адже ми піклуємося не тільки про Ваш автомобіль!

/* */