-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

С/г техніка

Комбайн New Holland СХ 2017

2017

Основні характеристики

New Holland

Марка

CX

Модель

2017

Рік випуску

8858 мтч

Напрацювання

Основні характеристики

Вартість

3 232 680 грн

Рік випуску

2017

Напрацювання

8858 мтч

Комбайн у дуже хорошому стані!!!!

Комбайн пройшов ТО і готовий до сезону! (є АКТ виконаних робіт та укладання про технічний стан комбайна) не потрібно жодних вкладень, комбайн готовий до роботи.

Можливо придбання у Лізинг!

Одна з найсучасніших моделей – CX 8.80 – вартий уваги зразок великої сільськогосподарської техніки, оснащений передовими системами, що демонструє надзвичайно високі показники продуктивності. Комбайни New Holland лінійки СГ стабільно стають лідерами продажів серед найпотужніших машин зі збирання зерна. Комбайн Нью Холланд СХ 8.80 чудово зарекомендував себе у роботі у різних куточках світу. Найкращий комбайн був протестований у роботі з широким спектром культур та в різних умовах та показав відмінні результати.

Переваги комбайна Нью Холланд CX 8.80

З показників, що вигідно відрізняють цей комбайн від попередників, слід зазначити:

• збільшену продуктивність на 10%

• збільшений обсяг зерносховища до 11 500 л.

• оновлений двигун FPT Cursor 9 на 394 л.

• трикаскадна система очищення

• найбільшу зону решітного стану (6,5 м2) під обдуванням

Ще однією перевагою комбайнів цього виробника є те, що запчастини можна знайти та купити в Україні дуже швидко.

Продуктивність та технічні можливості Нью-Холланд CX 8.80:

Модель CX 8.80 – модернізована версія комбайна Нью Холланд 8080, що користується великою популярністю в Україні. Це клавішна зернозбиральна машина, з високими показниками продуктивності та унікальним механізмом обмолоту, що дозволяє отримати зерно та солому високої якості з мінімальним дробленням, втратами та рівнем засміченості.

Цей комбайн підходить для роботи на великих територіях – він окупить себе при напрацюванні від 1500 га. Дуже зручна можливість автоматичної зміни налаштувань при переході з однієї культури на іншу – нове калібрування буде не потрібне.

Комфортна кабіна та полегшені умови роботи:

З великої кабіни Harvest Suite відкривається широкий вид на поле, жнива та розвантажувальний шнек. Площа скління 6,3 м2. Також є віконце, через яке оператор може контролювати зерновий бункер. Комбайн має 14 фар, що дозволяють ефективно працювати навіть у темряві.

Кабіна розміщується на чотирьох сайлентблоках, що значно знижують шум (до 73 дБ) та вібрації. Сидіння має покращену амортизацію та оснащене вентильованою подушкою. У базову комплектацію включено автоматичну систему кондиціювання. Також працівник може використовувати вбудований холодильник та відсік для особистих речей.

Телефонуйте та приїжджайте на оляд!

Як отримати онлайн-консультацію?

Заповнюйте заявку або телефонуйте менеджеру BEST Leasing за вказаними вище контактами

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишилися питання?

/* */