-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

VAB Лізинг запрошує весело провести вихідні дні 17-18 червня на автомобільному фестивалі New Cars Fest 2017, який відбудеться на території Національного комплексу «Експоцентр України».

На фестивалі будуть представлені нові моделі автовиробників, а також переможці Всеукраїнського рейтингу «Автомобіль року в Україні 2017». Як і завжди для відвідувачів буде представлений цілий ряд тюнінг та ретро моделей.

«Фестиваль проходить більше у розважальній манері, передбачає чудові активні та квест-зони, смачний фуд-корт та ще багато різних веселих подій», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

«Нам дуже приємно стати частиною цього феєричного свята та представити наші найкращі лізингові пропозиції для всіх відвідувачів фестивалю New Cars Fest 2017», – додає Людмила Золотарьова

Довідкова інформація

 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів, trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */