-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

15 листопада 2017 року компанія VAB Лізинг святкує свій 12-ий День Народження! І до свята ми приготували спеціальний сюрприз: з 15 листопада 2017 року кожному Клієнту, який протягом 12 тижнів підпише договір лізингу і оплатить аванс, VAB Лізинг дарує поліс додаткової цивільно-правової відповідальності на 1 млн. грн. терміном на 12 місяців*.

12 років стабільної роботи на ринку фінансових послуг в умовах нестабільної економіки та двох економічних криз – для когось вже досягнення! Однак, ми віримо, що для VAB Лізинг – це тільки початок успішного шляху.

У потоці робочих питань, узгоджень, тверджень, прийняття важливих рішень, іноді не встигаєш за часом і, коли приходить черговий День Народження Компанії, мимоволі дивишся назад і розумієш, як багато зроблено, але в той же час, розумієш, що попереду ще більше планів і амбітних цілей!

«Говорити про те, що вже досягнуто можна багато і довго перераховувати спільні програми з автовиробниками, які ми першими серед незалежних лізингових компаній запустили на ринку України! Також можна радіти величезній частці повторних звернень наших Лізингоотримувачів і пишатися безперервним фінансуванням нових Клієнтів протягом усіх 12 років. Однак, більше хочеться розповісти про наші плани, про те, що попереду: це і нові програми, і абсолютно нові ІТ-технології, сервісні пропозиції і багато іншого, про що ми Вам обов’язково розповімо згодом!

Наші плани – це зробити VAB Лізинг самою комфортною компанією для Партнерів, Клієнтів і Працівників! І це не просто амбітні заяви, а чіткий вектор подальшого розвитку нашої компанії!», – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

* VAB Лізинг залишає за собою право змінити умови акції в разі зміни умов страховим партнером.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */