-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Відтепер придбання будь-якого нового автомобіля Renault в лізинг стало ще доступніше з новою програмою від VAB Leasing.

0% річних в гривні на 12 місяців без щомісячних комісій та прихованих платежів! Це нова та унікальна пропозиція на весь модельний ряд автомобілів Renault!

«Останнім часом все більше Клієнтів віддают перевагу программам, де відсутня переплата за кредитні кошти, тобто, де відсоткова ставка дорівнює 0%. VAB Leasing підтримує тенденції ринку та пропонує Клієнтам відчути всі переваги послуги лізингу, а також скористуватися нульовою відсотковою ставкою в гривні», – зазначає Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Leasing.

За словами експерта, сплативши авансовий внесок 60%, Клієнт отримує унікальний продукт на ринку лізингу, а також користується всіма перевагами лізингу автомобілів Renault відVAB Leasing. Це і безвідсоткова розстрочка на всі додаткові витрати на весь срок лізингу, сервісна підтримка протягом всього договору, асистанські послуги, відсутність прихованих комісій та платежів, рішення за 2 години без надання фінансових документів тощо.

В цілому будь-який автомобіль Renault можна придбати в лізинг з мінімальним авансом від 20% від вартості автомобіля та на термін до 7 років.

VAB Leasing – ми дбаємо не лише про Ваш автомобіль!

Довідкова інформація 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам, прокат автомобілів,trade-in, лізинг БУ автомобілів. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */