-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

VAB Лізинг взяла участь у Міжнародному Дні поля, який організувала компанія «КОНКОРД», що пройшов  4 серпня 2016 року у с. Митниця, Васильківського району, Київської області. День поля був присвячений збиранню ранніх зернових культур в закритому циклі технологічного процесу вирощування зернових з використанням сучасної зернозбиральної техніки CLAAS, грунтообробної, посівної та техніки для догляду за посівами виробництва Amazone, Lemken, Bednar, Agrifac, Fliegl та інших світових лідерів з виробництва сільськогосподарської техніки, а також тракторів компанії CLAAS різної потужності.

Після офіційного відкриття заходу директор фірми Конкорд, Еммануїл Йосипович Гайсінський, зазначив, що лише з новітніми технологіями і сучасною технікою сьогодні можливо ефективно і результативно працювати.

Учасникам заходу було представлено на демонстраційному полі:

  • Лінійку потужних комбайнів LEXION, в тому числі комбайн на гусеницях TERRA TRACK
  • Трактори CLAAS високої потужності, включаючи XERION 4000 і AXION 950 потужністю понад 400 к.с., а також трактори малої потужності ARION 640 (155 к.с.) та ARION 430 (115 к.с.)
  • «Парад» дискових борін LEMKEN та AMAZONE
  •  Різноманітну грунтообробна техніку, сівалки та обладнання для догляду за рослинами;
  • Сучасні інноваційні добрива від компанії Тімак Агро Франція та багато іншого.

«Сказати, що ми задоволені проведенням заходу – майже не сказати нічого! Це було тепле, дружнє свято, котре відвідало понад 200 гостей. Хочемо подякувати нашим партнерам за чудову організацію такого заходу та можливість відвідати День поля на котрому ми змогли ще раз донести до аграріїв всі переваги оформлення техніки в лізинг від VAB Лізинг:

  •  Можливість оформлення сезонного графіку
  • Швидкість прийняття рішення щодо фінансування та максимально короткі строки передання техніки в користування
  •  Мінімальний аванс від 35%
  • Термін лізингу до 5 років
  • Можливість оформлення зворотного лізингу – коли аграрій виступає одночасно продавцем і покупцем своєї техніки. Так він, спершу, продає лізинговій компанії сільськогосподарську техніку, власником котрої він є, за 100% вартості, отримує гроші за продаж і одночасно придбаває цю ж саму техніку в лізинг з мінімальним авансом. Таким чином він і далі продовжує користуватись технікою і отримує гроші на подальший розвиток бізнесу: закупку матеріалів, добрив та ін.» – говорить Генеральний директор VAB Лізинг, Людмила Золотарьова.

Довідкова інформація 

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */