-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1728

15 листопада компанія VAB Лізинг відсвяткувала своє 14-тиріччя. До дня народження було прийнято рішення про зміну назви компанії на BEST ЛІЗИНГ.

«Сьогодні якість і швидкість обслуговування – це новий стандарт, за яким клієнти судять про компанію. На наш погляд, нова назва повністю відповідає стратегії, принципам роботи і нашим прагненням», – розповідає Людмила Золотарьова, Генеральний директор Компанії.

Щороку ми працюємо над тим, щоб стати краще для Вас! Ми запускаємо нові програми лізингу, робимо сервіс зручнішим і доступнішим. Наприклад, Ви можете отримати рішення про фінансування за 30 хвилин он-лайн, отримати договори лізингу не виходячи з автосалону, провести технічне обслуговування або шиномонтаж не виходячи з офісу, та багато інших послуг, які роблять користування автомобілем комфортнішим та економлять Ваш час.

В рамках спільних партнерських програм з автовиробниками ставки фінансування знижуються до 0% річних у ГРН! На наш погляд – це найкращі умови лізингу на ринку!
Ми завжди прагнемо бути на крок попереду! Прийшов час лізингу нового формату! І найкращі зміни ще попереду! Leasing is BEST LEASING!

/* */