-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

З листопада 2017 року Компанія VAB Лізинг розширює покриття по Україні представниками в Дніпрі!

З листопада 2017 року Компанія VAB Лізинг розширила покриття по Україні відразу двома представниками в Дніпрі!

Стратегія регіонального розвитку VAB Лізинг ґрунтується на активному просуванні лізингових послуг на регіональних ринках. З кожним роком, все частіше Клієнт шукає комплексні пропозиції, які дозволяють йому економити і час, і гроші.

«Саме тому ми розуміємо, як важливо оперативно реагувати на запит Клієнта і бути в будь-яку хвилину в зручному для нього місці!» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

 «Ми вважаємо, що сервіс повинен проявлятися вже при перших хвилинах знайомства з послугою – починаючи від моменту спілкування з менеджером, закінчуючи зручністю при закритті договору лізингу, а наявність широкої регіональної мережі сприяє цьому безпосередньо» – резюмує Людмила Золотарьова.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */