-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1864

VAB Лізинг стане учасником третьої міжнародної виставки електротранспорту та гібридів Plug-In Ukraine, яка відбудеться з 2 по 4 березня 2018 року у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» за адресою: вул. Салютна, 2-Б, ст. м. «Нивки».

У всьому світі електромобілі та гібриди завойовують симпатії все більшої кількості людей. Україна не є винятком і знаходиться в загальному тренді бурхливого зростання продажів електромобілів і підвищеного інтересу до техніки з електричним приводом.

«Задача VAB Лізинг – показати, що електромобіль це сьогодення і реальність, а не далека недосяжна мрія! Адже лізинг електромобілів від VAB Лізинг – це зручно, вигідно, швидко і головне доступно! Ми впевнені, що майбутнє за сучасними технологіями, за електрокарами та за послугою лізингу!» – говорить Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.

Якщо ви підтримуєте нашу думку – долучайтесь до групи однодумців VAB Лізинг у соціальній мережі: https://www.facebook.com/vableasing

Впевнитись також в цьому зможуть всі гості виставки Plug-In Ukraine і отримати свій графік лізингових платежів на бажаний електрокар від фахівців VAB Лізинг. А знайти нас можна буде ось тут:

Для тих, хто не встигне відвідати виставку цього року і отримати пропозицію з лізингу на бажане авто – працює онлайн калькулятор VAB Лізинг: https://bestleasing.com.ua/lizingovij-kalkulyator-novih-avto/.

Якщо ж, розрахунок вже у Вас є і Ви хочете отримати рішення щодо можливості фінансування –VAB Лізинг відправить Вам таке рішення вже через одну годину (Ви навіть не встигнете обійти стенди всіх учасників виставки Plug-In UkraineJ)! Для цього потрібно лише заповнити онлайн-заявку (а це близько 10 питань) за посиланням: https://bestleasing.com.ua/oczinka-za-5-hv/.

І ще – для всіх гостей Plug-In Ukraine VAB Лізинг готує атмосферний, цікавий та сучасний простір на своєму стенді! Зацікавили?! Тож  до зустрічі на виставці!

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */