-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1860

VAB Лізинг бере участь в навчальних заходах на тему: «Лізинг: особливості послуги та переваги для Клієнта», які проводить Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Проектом USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) “Трансформація фінансового сектора” і у співпраці з Асоціацією “Українське об’єднання лізингодавців”.

Весна 2018 року для VAB Лізинг проходить під девізом «Якщо Ви ще не купили транспорт в лізинг – тоді ми йдемо до Вас!» J

«Ми вже стали учасниками навчальних семінарів в 7 містах України у: Львові, Луцьку, Вінниці, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому, Тернополі! Попереду ще 5 міст України – Харків – 27 березня, Дніпро – 18 квітня, Запоріжжя – 19 квітня, Херсон – 25 квітня, Миколаїв – 26 квітня!

Тренінги проводяться для тих, хто хоче дізнатися більше про практичні інструменти і приклади залучення коштів для розвитку бізнесу малих і середніх підприємств, для тих, кого цікавить:

  • як оптимізувати грошові потоки та отримати предмет лізингу для збільшення прибутку.
  • як отримати податковий кредит на 100% вартості, сплативши тільки авансовий платіж?
  • що є вигідною альтернативою банківському кредиту?
  • новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого і середнього бізнесу в Європейському Союзі.
  • як отримати транспортні засоби та мати привабливий баланс для банків?» – каже Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг, посилаючись на матеріали, опубліковані на сайті Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців».

На даних семінарах фінансові менеджери VAB Лізинг розповідають про особливості лізингу, його відмінності від кредиту, про переваги для лізингоотримувачів. Також важливим блоком є ​​облік лізингу – інструкції для бухгалтерів і короткий огляд типових об’єктів лізингу, з якими працює VAB Лізинг – це легкові, комерційні та вантажні автомобілі, а також сільськогосподарська техніка.

Для тих, у кого немає можливості відвідати даний захід, працює телефон для консультацій 044 359 0 399 і онлайн-калькулятор для можливості оперативно порахувати лізингові платежі на бажаний автомобіль: https://bestleasing.com.ua/lizingovij-kalkulyator-novih-avto/ !

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */