-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Напередодні Дня Святого Миколая та Нового Року VAB Лізинг долучились до акції «Лист Діду Морозу», організованої ГО «Інтегрум» та направленою на допомогу вихованцям Київського дитячого будинку ім. М.М. Городецького та  Обласного дитячого будинку в м. Боярка.

«Новий Рік – це найочікуваніше свято для дітей! Особливо для тих дітей, дива в житті котрих стаються не так часто, як вони того очікують. Тож ми вирішили приєднатись до чудової акції та подарувати свято тим, хто так на нього чекає.

VAB Лізинг закликає не залишатись осторонь таких акцій кожного, хто прочитав цю інформацію, адже діти чекають на Діда Мороза! Кожен з них написав йому листа в якому загадав бажання! Тож давайте здійснювати дитячі мрії разом!» – говорить Людмила Золотарьова, Генеральний директор VABЛізинг.

Усі небайдужі можуть долучитись до акції та зробити подарунок дітям. Це дуже легко:

  1. На сайті ГО «Інтегрум»:http://integrum.org.ua/stockвідкрити сторінку «Акції», вибрати зі списку побажань – один або декілька листів від дітей, подарунки котрим ще не придбані.
  2. Повідомити про своє бажання куратору акції Наталію +38 (067) 405 32 91
  3. Придбати подарунки і передати їх співробітникам організації, які їх передадуть дітям в дитячі будинки.

Також можливо перерахувати кошти на розрахунковий рахунок ГО «Інтегрум» з приміткою Акція «Лист Діду Морозу», співробітники придбають на них всі необхідні подарунки і передадуть в дитячі будинки.

Читайте більше новин на сторінці ГО «Інтегрум» та VAB Лізинг у Facebook:https://www.facebook.com/Intehrum та https://www.facebook.com/vableasing/.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстровано в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */