-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1745

Компанія VAB Лізинг святкує своє 14-річчя! За цей період укладено понад 5000 лізингових договорів, на загальну суму понад 2,6 млрд. грн. Клієнтами VAB Лізинг стали понад 2300 компаній і фізичних осіб. Фінансові Партнери VAB Лізинг – це найбільші банки та страхові компанії. Серед Партнерів компанії офіційні дилери та імпортери легкових і вантажних автомобілів, спецтехніки, постачальники сільськогосподарської техніки.
«На сьогодні VAB Лізинг надає повний спектр фінансового і оперативного лізингу, з якісним і високим рівнем сервісу. У кожному секторі ми можемо запропонувати свої ексклюзивні і унікальні програми», – сказала Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.
За результатами 1-го півріччя 2019 року Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оновило рейтинг випуску облігацій Компанії VAB Лізинг на рівні uaBBB+ за національною шкалою. Окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB+ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Агентство підтвердило кредитний рейтинг після аналізу фінансової звітності VAB Лізинг, а також особливої та регулярної інформації Компанії як емітента цінних паперів.
За період з 31.10.2018 р по 31.10.2019 р Компанія VAB Лізинг збільшила власний капітал на 14%, активи Компанії виросли на 28%. Протягом 2019 року був виплачений своєчасно та в повному обсязі купонний дохід по облігаціях серії «В».
«У цьому році, з метою підвищення якості обслуговування своїх клієнтів, VAB Лізинг продовжує автоматизувати свої бізнес-процеси. Головним чином це впливає на якість і швидкість обслуговування: зараз процес від звернення клієнта та до видачі йому авто займає всього 3 дні, а рішення про фінансування приймається менш, ніж за годину», – говорить Людмила Золотарьова, Генеральний директор VAB Лізинг.
Підвівши підсумки 14-ти річної роботи, VAB Лізинг ставить перед собою нові амбітні цілі, а позитивна динаміка розвитку лізингової галузі дає всі підстави для довгострокового планування.

Довідкова інформація
VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового та оперативного лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */