-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
4459

В період з 17 лютого до 30 листопада 2020 року тривала акція “З любов’ю, від BEST LEASING”. В акції могли взяти участь всі клієнти компанії Best Leasing, які придбали автомобіль чи техніку в лізинг у вказаний проміжок часу. Головним призом Акції компанія оголошувала Подорож до Праги, однак, у зв’язку з карантином та поширенням коронавірусної хвороби вирішено змінити головний приз на Туристичний сертифікат на суму 10 000 гривень.

Для того, щоб стати учасником Акції, потрібно було виконати прості правила:

  1. Підписатись на сторінку BEST LEASING в соціальній мережі FACEBOOK.
  2. Отримати рішення щодо фінансування, вказавши промокод BESTWITHLOVE, у реєстраційній формі на сторінці сайту https://bestleasing.com.ua/ua/best_with_love або менеджеру за телефоном (044) 359-0-399 не раніше 17.02.2020 року та не пізніше 30.11.2020 року.
  3. Підписати договір фінансового лізингу, згідно з яким подано заявку на лізинг, та сплатити авансовий платіж в повному обсязі (при цьому дата відвантаження предмету лізингу не бралася до уваги та не впливала на участь в акції).

9 грудня 2020 року підбили підсумки акції та визначили переможців. Розіграш призів відбувся у прямому ефірі з Києва з трансляцією в соціальній мережі FACEBOOK. Переможців визначали Генеральний директор компанії Best Leasing Золотарьова Людмила Семенівна та незалежний спостерігач за прозорістю визначення переможців начальник відділу фінансових послуг компанії “Пежо Сітроен Україна” Тарасенко Катерина. Призи розіграно публічно випадковим чином за допомогою лототрону серед усіх учасників. Отже, переможці акції та призи:

  1. ТОВ “ВІНЕВ” отримує головний приз туристичний сертифікат на суму 10 000 гривень, а тому може самостійно вибрати зручний час та напрямок подорожі!
  2. ТОВ “ПЛОДОРОДІЄ НПК”, ТОВ “КОНСАЛТ АГРО”, ТОВ “ЗОЛОЧІВАГРОБУД”, ТОВ “ТРАНСЕНЕРГО ХОЛДІНГ”, ТОВ “ПН-АВТО” отримують додаткові призи Поліс добровільного страхування цивільної відповідальності перед 3-ми особами на суму 1 000 000 гривень кожен!

“Наша команда уже працює над створенням нової Акції для клієнтів, тому слідкуйте за новинами компанії, беріть участь та вигравайте подарунки легко”, – зазначила Золотарьова Людмила, Генеральний директор Best Leasing.

Компанія вітає переможців та дякує всім клієнтам за участь в Акції “З любов’ю, від BEST LEASING”!

/* */