-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
8903

В період з 1 березня до 31 серпня 2021 року тривала Акція “Весняні Автолови. Summer Edition”. В Акції могли взяти участь партнери компанії Best Leasing з усіх міст України, які придбали автомобіль чи техніку в лізинг для своїх Клієнтів. Головним призом Акції компанія оголосила Планшет Apple Ipad Air, та додатково три призи – Power Bank Xiaomi. 

Кожен Договір лізингу з Клієнтом враховувався в розіграші та збільшував шанси на перемогу. 21 вересня 2021 року підбили підсумки Акції та визначили переможців. Розіграш призів відбувся у прямому ефірі з Києва з трансляцією в соціальній мережі FACEBOOK. Переможців визначали Генеральний директор компанії Best Leasing Золотарьова Людмила та запрошений незалежний спостерігач за прозорістю визначення переможців – керуючий акціонер страхової компанії “Арсенал Страхування” Марина Авдєєва. Призи розіграно публічно випадковим способом за допомогою лототрону серед усіх учасників. Отже, переможці акції та призи: 

  •  головний приз – блискучий гаджет Планшет Apple Ipad Air 
  •  додаткові призи – три потужні Power Bank Xiaomi 
  • сюрприз для всіх учасників – сертифікат на поліс ОСЦПВ від партнера Best Leasing страхової компанії “Арсенал Страхування” 

Компанія вітає переможців та дякує всім партнерам за участь в Акції “Весняні Автолови. Summer Edition”! Попереду – нові акції та чудові подарунки! 

/* */