-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209

Сонячні електростанції в лізинг з авансом від 0%

Подати заявку

аванс
від 0%

рішення
за 30 хв

термін лізингу
до 5 років

Платежі за електроенергію
= Платежі за лізинг

Отримати детальний графік платежів

*Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних згідно з Політикою конфіденційності компаніїї

Партнерські програми з авансом від 0%:

Особливості лізингу сонячних панелей

Для кого?

 • Фінансуємо юридичних осіб та ФОП
 • Ідеально для аграрних підприємств, складських приміщень, СТО, промислових виробництв

Деталі фінансування

 • Вартість залежить від ціни обладнання СЕС, розміру авансу, терміну лізингу
 • Ви платите вже за своє: із внесенням останнього лізингового платежу стаєте власником СЕС

Термін окупності

 • Окупність - 5 років при внесенні авансу 0% та терміні фінансування 5 років

Реєстрація та страхування

 • Реєстрація СЕС не передбачена
 • Встановлення не вимагає узгодження з державними структурами
 • Вартість страхування розподіляється на щомісячні платежі

Купити сонячні батареї швидко

Залиште заявку онлайн

2 хв

Отримайте персональну пропозицію

30 хв

Надайте документи

Копія паспорту директора
Копія ІНН

Підпишіть договір

1 година

Приймайте встановлення СЕС

від 1 дня

НЕ ЗНАЙШЛИ БАЖАНІ СОНЯЧНІ ПАНЕЛІ?

Потрібні сонячні панелі точно є у наших постачальників. Ми допоможемо отримати вигідну комерційну пропозицію найближчим часом!

Сонячні батареї в Україні

Якщо ви втомилися від постійного підвищення цін на електроенергію та більше не хочете залежати від тарифів, розгляньте сонячні батареї як альтернативне джерело енергії. Сонячні панелі вважаються найбільш екологічними, простими в експлуатації та економічно вигідними як для дому, так і для підприємств. Перш ніж купити сонячну батарею, можна легко порахувати різницю в ціні від використання електроенергії та енергії сонця в Україні, дізнатися про термін окупності. Ця інвестиція в бізнес має величезний попит на ринку, адже сонячна панель підходить практично для будь-якого підприємства, щоб купити її один раз і зафіксувати ціну на тариф.

Не завжди є можливість купити сонячну батарею, хай навіть оптом, тому що виділяти одразу величезну суму з бюджету не раціонально для підприємств. Фінансування дозволить вам купити в Києві та інших містах найнадійніші сонячні електростанції на ринку за короткий термін та з мінімальними вкладеннями. Ми співпрацюємо з провідними компаніями, які зроблять монтаж для вашого бізнесу чи дому. Тому завдяки партнерським програмам ви отримуєте дешеве джерело енергії з мінімальним навантаженням на бюджет, адже ми надамо знижку від постачальника спеціально для наших клієнтів.

Особливості сонячних панелей:

 1. Мають різну потужність та ефективність.
 2. Безпечні для навколишнього середовища та повністю відповідають екологічним нормам, на відміну від інших джерел.
 3. Працюють і в похмуру погоду, і в ясну.
 4. Якісна установка спроєктована таким чином, що витримує будь-які погодні умови, навіть такі екстремальні як град. Можливе встановлення як на даху, так і на території, що охороняється, наприклад, на землі і кріпитися до несучої конструкції, – залежить від потреб підприємства.
 5. Прості в експлуатації, не потребують ретельного регулярного сервісу.
 6. Перехід на сонячну панель потужністю навіть у 50 кВт зменшить викиди СО2 на понад 50 тонн на рік, що виробляються ТЕС, що ще раз доводить перевагу купити та встановити в Україні СЕС.
 7. Швидкі терміни окупності – в середньому 5 років.

Як купити сонячні панелі

 1. Визначтеся, яку сонячну батарею купити вигідніше саме вашому підприємству: ціна залежить від виробника, потужності, якості збирання. Якщо не можете самостійно розібратися, наші спеціалісти запропонують найкращі варіанти.
 2. Залиште онлайн-заявку на сайті, щоб отримати комерційну пропозицію під ваш запит. Ми не тягнемо з відповіддю, а перший зворотний зв’язок відправляємо вже за 30 хвилин.
 3. Для оформлення фінансування під ваш проєкт знадобиться мінімальний пакет документів. Ви підписуєте договір з BEST Leasing, в якому прописуються всі узгоджені умови. А на період співробітництва за вами закріплюється персональний менеджер, який курируватиме з питань, що виникнуть.
 4. Отримайте обладнання: після проведення енерго аудиту підприємства підбираються оригінальні комплектуючі, проводиться монтаж та пуско налагодження. Монтаж не зіпсує дизайн вашої будівлі, фахівці зроблять якісну установку. Панелі повинні розміщуватись перпендикулярно попаданню променів сонця, – від правильності встановлення залежить подальша ефективність роботи СЕС.
 5. Термін на встановлення розраховується індивідуально та залежить від обраної потужності та типу розміщення, в середньому – від 5 днів.

Умови фінансування сонячних батарей:

 • Фінансуємо юридичних осіб та ФОП. Все частіше до нас звертаються аграрні та промислові підприємства, автомийки, СТО, складські приміщення, логістичні центри, адже перехід на СЕС – це чудовий спосіб підвищити прибутковість бізнесу. Нам довіряють: частка договорів BEST Leasing у сегменті малого та середнього бізнесу лізингового ринку в Україні становить 7%!
 • Аванс від 0% вартості СЕС. А далі вносите щомісячні платежі за узгодженим графіком.
 • Термін фінансування до 5 років та можливість обрати зручний графік: ануїтет, сезонний та інші.
 • Рішення за 30 хвилин з моменту подачі заявки
 • Ставка від 0,01% у гривні
 • Валюта фінансування гривня, долар чи євро
 • Ви самостійно вибираєте постачальника сонячної батареї з доступних у Києві чи іншому місті, або ж ми запропонуємо вигідні умови за ціною від надійних партнерів BEST Leasing, які реалізують такі проєкти та дозволять купити найкращі панелі на ринку.

Переваги покупки сонячних батарей:

 • Ви переходите на найбільш екологічне джерело енергії і не шкодите навколишньому середовищу.
 • Немає потреби вилучати величезну суму з обороту підприємства. Ви вносите аванс, і ми починаємо встановлення обладнання. Залишок розбивається на щомісячні платежі.
 • З початку оформлення лізингової угоди ви не залежите від зовнішніх тарифів. Ваш тариф за електроенергію 0 грн! По суті, ви вносите щомісячні платежі так, якби платили за електроенергію.
 • Платите вже за своє: з виплатою останнього платежу у вас буде власна сонячна електростанція, яка дає енергію незалежно від пори року та постійно зростаючих тарифів.
 • Купити в Києві сонячні батареї вигідно, оскільки скоротите фінансові витрати, а збережені кошти спрямуйте на розвиток бізнесу. Проєкт окупається у середньому вже за 5 років.
 • Купуючи сонячну батарею від нашої компанії, ви отримуєте унікальну можливість взяти автомобіль у лізинг із авансом від 0%!
 • Проєкт без втручання бюрократичних процедур, реалізується в рамках вашої компанії та не потребує узгоджень із державними структурами.

Поширені запитання

Залишилися питання?

/* */