-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
1756

Компанія VAB Лізинг котрий рік поспіль відмовляється від святкування корпоративних свят на користь надання благодійної допомоги й надалі обирає для себе вектор корисного витрачання коштів.

У багаторічній співпраці VAB Лізинг разом з Міжнародним благодійним Фондом «Волонтерське об’єднання «Крила» офіційно передала медичному закладу КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» наступне медичне обладнання: 1) лампа щілинна «Біомед» YZ-05 з столом (1 шт.), 2) пристрій неонатальний для фототерапії НО-АФ-Led (1 шт.), 3) ліжко ЛФ-3 з матрацем, опорним тримачем ТО-2, боковими огородженнями, підставкою навісною під судно (6 шт.).

Загальна вартість обладнання склала понад 228 000 грн.

Кожен прилад дозволяє безперервно та якісно відновлювати основні параметри життєдіяльності онкохворих пацієнтів Лубенської лікарні інтенсівного лікування.

Допомога медичному закладу КП «Лубенська лікарня інтенсивного лікування» Лубенської міської ради» реалізована у рамках здійснення соціального проекту «Здорова нація – багата держава» у червні 2019 року.

Мета проекту: організація та проведення благодійних заходів у соціальній сфері, спрямованих на підтримку профілактики захворюваності та зниження інвалідності населення; організація та проведення в межах повноважень благодійного фонду профілактичної роботи з охорони здоров’я, забезпечення доступного медичного обслуговування населення для удосконалення їх знань і практичних навичок щодо збереження власного здоров’я; сприяння та допомога у придбанні й доставці лікарських засобів, медичного обладнання та інших препаратів для медичних установ.

Довідкова інформація

VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, устаткування, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

/* */