-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
14333

BEST LEASING продовжує надавати фінансування в межах грантового проєкту USAID!

Програма BEST BENEFITS  – це зниження лізингових послуг на 30%, що допомагає підприємствам у відновленні в періодвійни.

Для BEST LEASING важливим пріоритетом є підтримка підприємств, що працюють в критично важливих галузях економіки або беруть участь у її відновленні.

ТОВ “ВЛАД ТРАНС ЗАХІД” – це мале підприємство, що займається вантажними перевезеннями по всій Україні та за її межами. Головними напрямками діяльності на сьогодні:

 – експорт зерна;

–  ввезення технічної солі, яка нам потрібна не лише для посипання доріг від ожеледиці, але і її використання у хімічній, енергетичній, нафтогазовій, металургійній галузях промисловості;

– ввезення деталей та приладдя для автотранспортних засобів.

Підприємство ТОВ “ВЛАД ТРАНС ЗАХІД” відіграє важливу роль у відновленні нашої країни, а BEST LEASING, в свою чергу,  надає вигідні умови фінансування для купівлі транспортних засобів. Адже зараз так важливо, спільними зусиллями,  впливати на покращення економіки України.

Для лізингової компанії BEST LEASING важливо, щоб компанії використовували можливість грантової програми не лише для оновлення автопарку чи спец.техніки, але й для стимулювання росту та розширення сфери діяльності. Це свідчить про впевнений крок до відновлення та збереження стійкості у складний час.

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці, наданій Агентством США з міжнародного розвитку згідно з умовами Гранту, наданого ТОВ “БЕСТ ЛІЗИНГ” в рамках діяльності  Проєкту USAID “Реформування фінансового сектору”.

Про компанію:

BEST LEASING – це сучасна лізингова компанія, яка існує вже 18 років, є однією з лідерів надання лізингу авто та техніки з представництвами по всій Україні. Компанія постійно вдосконалюється, тим самим надаючи інноваційні та індивідуальні рішення для фінансування.
Головними перевагами є:
✅ Гнучкі умови лізингу, які відповідають потребам Клієнта
✅ Широкий вибір автомобілів та техніки різних марок і моделей
✅ Швидка обробка заявок і широка мережа партнерів
✅ Професійний сервіс та підтримка досвідченою командою
BEST LEASING – Ваш надійний Партнер🇺🇦

 

 

/* */