-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
10803

ТОВ «БЕСТ ЛІЗИНГ» висловлює Вам свою вдячність за довіру та плідну співпрацю з нашою Компанією та інформує Вас щодо наступного.

21 липня 2022 року Національний банк України з огляду на зміну фундаментальних характеристик економіки України під час війни та зміцнення долара США до інших валют скорегував курс гривні відносно курса долара США. Фактичне падіння гривні відносно до курсу долара США склало більш ніж 25 відсотків.

Зміна курсу гривні, а також інші соціально-політичні обставини, призвели до того, що вартість імпортних товарів, зокрема легкових та інших автомобілів іноземного виробництва, спецтехніки та іншого майна у гривневому еквіваленті відповідно змінилася та зросла.

У відповідності до ст. 94 Закону України «Про страхування» при страхуванні майна страхова сума встановлюється в межах дійсної вартості майна.

Тобто, страхова сума, це саме та сума, розмір якої безпосередньо зафіксований в кожному окремому Договорі страхування. Проте, у зв’язку зі зміною валютного курсу фактична вартість застрахованого майна, очевидно, на даний час істотно перевищує розмір страхової суми, зазначеної в Договорі страхування.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 94 Закону України «Про страхування» у разі якщо страхова сума становить певну частку дійсної вартості застрахованого об’єкта страхування, страхова виплата виплачується у такій самій частці дійсної вартості застрахованого об’єкта страхування, якщо інше не передбачено умовами договору страхування. Згідно з Договором страхування передбачені аналогічні умови страхування.

Тобто, у зв’язку зі збільшенням фактичної вартості застрахованого майна відносно страхової суми виникає ситуація, коли у разі завдання шкоди застрахованому майну буде застосована пропорційна система відповідальності, і відповідно виплата страхового відшкодування буде здійснена теж пропорціонально, що може призвести до зменшення реального відшкодування збитків по об’єкту лізингу, який передано Вам у користування, згідно договору фінансового лізингу більш ніж на 25 відсотків.

З метою запобігання даної ситуації, рекомендуємо Вам, збільшити розмір страхової суми за Договором страхування шляхом укладення відповідної Додаткової угоди до Договору страхування для приведення розміру страхової суми у відповідність до фактичної дійсної ринкової вартості майна, що застраховане за Договором страхування.

Для збільшення розміру страхової суми та внесення змін до договору страхування Вам необхідно сплатити додатковий страховий платіж відповідно до наданого рахунку. Таке збільшення розміру страхового платежу забезпечить повне покриття відповідно до ринкової вартості застрахованого майна та виплату страхового відшкодування у разі настання страхового випадку.

Сподіваємося Ви скористаєтесь рекомендаціями нашої Компанії для забезпечення максимально ефективного страхового захисту майна, що застраховане за Договором страхування.

У разі Вашої згоди на дострахування об’єкту лізингу до ринкової вартості по укладеному договору страхування прохання заповнити форму онлайн:

https://bit.ly/3eWgycY

Додаткова інформація:

(044) 359 0 781 або (093) 068 39 69

 

/* */