-->

Зв'яжіться з нами

(067) 316 7 209
0

Скучили за драйвом, адреналіном і Вам здається, що у Вашому житті не вистачає яскравих фарб?! Тоді VAB Лізинг запрошує Вас 10 вересня на тест-драйв легендарного авто Mitsubishi, який стартує о 09:30 на тому ж місці, де ми зустрічалися з Вами в минулий раз J (Оболонь, затока Собаче гирло).

Ви ніколи не знаєте, з чим Вас може зіштовхнути доля. Навички виживання в різних умовах (ліс, пустеля, індустріальний або зомбі-апокаліпсис) ніколи не будуть зайвими. Зрештою, у Вас обов’язково прокинеться азарт, коли Вам на швидкість потрібно буде розпалити багаття або зав’язати морський вузол.

Ми перевіримо Вашу спритність, кмітливість і витривалість. Тільки «виживший» на смузі перешкод отримає можливість «доторкнутися до легенди» – відчути всі можливості легендарних автомобілів Mitsubishi.

Доведіть самому собі, що ВИ – ЛЕГЕНДА! А «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» і VAB Лізинг, в свою чергу, подбають про те, щоб Вас завжди супроводжували надійні і не менш легендарні партнери – автомобіль Mitsubishi і VAB Лізинг. Ми станемо для Вас надійною опорою не тільки на етапі покупки авто, а й вірним другом при його подальшій експлуатації, тому що VAB Лізинг позбавить Вас від витрат часу на реєстрацію, страхування, обслуговування авто і не тільки, – парковки, мийки, шиномотаж і зберігання шин – все це нам підвладне. Хочете особливий сервіс ?! Ми готові втілити Вашу мрію в реальність!

Записатися на тест-драйв Ви можете в автосалоні «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» за адресою вул. Набережно-Лугова, 4 або за телефонами (044) 205 33 31, (044) 359 0 399.

Партнери заходу: страхова компанія «GRAVE Україна», лізинговова компанія     VAB Лізинг, ПАТ «Креді Агріколь Банк».

Технічний партнер – компанія «НІКО Трейдінг», офіційний імпортер і дистриб’ютор мастильних матеріалів Mobil.

Інформаційна довідка:

Компанія «НІКО-Україна» – офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та області з 1995 року. Основним видом діяльності компанії є продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів.      «НІКО-Україна» – незмінний лідер з продажу автомобілів та надання сервісних послуг для автомобілів Mitsubishi в Україні вже більше 16 років. «НІКО-Україна» – це понад 20 тисяч лояльних клієнтів, сучасна технічна база і висококваліфікований персонал.

 

Компанія «НІКО – Україна» входить до складу Групи компаній «НІКО», основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (роздрібні продажі – до складу роздрібної дилерській мережі «НІКО» входить 16 дилерських центрів, які розташовані в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові та Чернівцях, сервісне обслуговування, імпорт та дистрибуція), операції фінансового сектора (страхування, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні , митно-брокерські послуги та корпоративна соціальна відповідальність.

 

Починаючи з 2004 року Група компаній «НІКО» проходить аудит за стандартами МСФЗ (IAS / IFRS) з метою відповідності міжнародним практикам ведення бізнесу та надання партнерам додаткових гарантій надійності та прозорості співпраці з ГК «НІКО».

Докладніше про Групу компаній «НІКО» – www.niko.ua.

Номер телефону «гарячої лінії» «НІКО» – 0 800 30 38 38, цілодобово.

Детальніше про «НІКО – Україна» на Подолі – www.niko-ukraine.com.ua

 

VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 350 000 грн.

Детальніше про VAB Лізинг – bestleasing.com.ua.

Номер телефону VAB Лізинг – 044 481 22 22

/* */